kurumsal
MED Deri 1996 yılında faaliyetine başlamış,başladığı günden bu yana kurumsal firmaların iç ve dış sahada pazarlamaları için kullandıkları tanıtım materyallerinin üretimini en kaliteli şekilde sürdürmektedir. MED Deri ürünleri, deri ve suni deri ağırlıklı olmak üzere masa üstü kullanım, sümen ,kalemlik,notluk,magazinlik vb..Kişisel kullanım için ise çanta,cüzdan,kartlık,çek taşıma ve bir çok ürün.. En önemlisi ise sizin fikirlerinizi dinliyor ve üretiyor olmamız.. MED Deri üretimde edindiği tecrübeyi her geçen gün yenilemekte,kalitesine kalite katmaktadır. MED Deri,ürettikleri materyalleri nerede kullanıldığını,ulaşılan kitleyi, ürünlerin üzerindeki her bir baskının firmayı temsil ettiğini önemsemiş ve bu ciddiyeti her daim üretimine yansıtmıştır.
Faaliyet gösterdiğimiz sektörde başarısı,güvenilirliği,girişimciliği ve yenilikçi ürünleri ile itibarın zirvesi olmaktır.
Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmaktır.
Image module